Press enter to see results or esc to cancel.

Żelowanie Xilix Gel – impregnacja drewna

Xilix Gel preparat, środek na korniki

Xilix Gel znany potocznie jako środek na korniki, preparat na korniki, żel na spuszczela to skuteczny środek służący do impregnacji owadobójczej drewna i zwalczania szkodników drewna. Xilix Gel nakłada się na powierzchnię drewna odpowiednio wcześniej je przygotowując (oczyszczając lub nawiercając otwory). Dzięki swoim właściwościom Xilix Gel wnika bardzo głęboko w drewno.  Preparat biobójczy Xilix Gel (potocznie Xilix) można stosować zarówno na drewno iglaste jak i liściaste.

Xilix Gel właściwości

  • Xilix Gel nie posiada zapachu, jest bezwonny
  • Xilix Gel jest bezpieczny dla ludzi, szkodliwy dla szkodników drewna
  • Xilix Gel bardzo głęboko wnika i penetruje strukturę drewna
  • Xilix Gel jest preparatem bezbarwnym
  • Xilix Gel ma konsystencję gęstego żelu
  • Xilix Gel posiada tiksotropowe właściwości

Xilix Gel jako żel na spuszczela

Xilix Gel bardzo często nazywany jest potocznie jako „żel na spuszczela” ponieważ jest to najbardziej skuteczny środek zwalczający tego groźnego szkodnika drewna.  Xilix Gel odpowiednio zaaplikowany zwalcza w 100% wszystkie stadia rozwoju spuszczela (spuszczel samica, spuszczel samiec, spuszczel larwa).

Xilix Gel gdzie kupić, ile kosztuje?

Xilix Gel dostępny jest w profesjonalnych sklepach i hurtowniach z preparatami i środkami dla firm z branży DDD. Aby kupić Xilix Gel należy posiadać odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Xilix Gel cena jednej puszki żelu 20 litrów kosztuje około 1000zł brutto.